Cestovní pojištění online

Každý, kdo se chystá vycestovat za hranice České republiky, by neměl zapomínat na cestovní pojištění. A je jedno jestli jedete na soukromou dovolenou, nebo budete cestovat s cestovní kanceláří a nebo Vás vyšle Váš zaměstnavatel na pracovní cestu. Za našimi hranicemi Vás čeká mnoho příjemných turistických zážitků. Může se ale stát, že Vás při Vaší cestě potká nějaká nepříjemná událost - můžete se zranit, onemocnět, může Vás někdo okrást, apod. V České republice jste pojištěn u Vaší zdravotní pojišťovny, v rámci EU Vám Evropský průkaz pojištěnce zajistí pouze neodkladnou péči ve státních zařízeních. Když se dostanete v zahraničí do potíží, ochrání Vás nejlépe naše cestovní pojištění online.

Navštivte naši kalkulačku cestovního pojištění online, kde si můžete porovnat nabídky cestovního pojištění získejte a vyberte nejvhodnější variantu cestovního pojištění online  pro Vás a Vaše blízké. Vyplnění formuláře a srovnání cestovního pojištění online, které Vám zabere jen pár minut. Kalkulace cestovního pojištění je nenáročná na vyplnění. Vyberte si z několika variant pojištění léčebných výloh, úrazové pojištění, které Vám kompenzuje trvalé následky úrazu nebo pojištění odpovědnosti za způsobené škody. Cestovní pojištění online si můžete sjednat i jeden den před svým plánovaným odjezdem z České republiky.

Co je to cestovní pojištění online?

Jedná se o službu, která Vám může ušetřit hodně času a peněz při sjednávání pojištění. Vaše údaje zadáte do kalkulačky a během chvíle se Vám zobrazí přehledné porovnání všech pojišťoven. Nyní je na Vás jaké z uvedených cestovních pojištění online si vyberete. Cestovní pojištění vybírejte spíše podle kvality než podle ceny. Po výběru pojištění už jen stačí vyplňit málo doplňujících údajů a máte hotovo.

Kam Dále?

Mohlo by Vás zajímat:

24.07.2018

Chystáte se na dovolenou do zahraničí autem?

Zjistěte si, zda jsou vaše asistenční...

12.07.2018

Prázdniny jsou v plném proudu - HURÁ NA DOVOLENOU, proto nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění...

21.02.2018

Jarní prázdniny jsou v plném proudu a většina z nás vyráží na hory nejen v ČR, ale...

10.10.2017

Životní pojištění by mělo ochránit rodinu před neočekávanými událostmi a aby se nedostala do t...

                                 Facebook Jistota na cesty  Twitter Jistota na cesty  Google+ Jistota na cesty  Email JIstota na cesty